Titles you rated
The PartyRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Red PlanetRated ★ 2.5
NoahRated ★ 3.0
Vertical LimitRated ★ 4.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Demolition ManRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Crimson TideRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5