Series
Ratings
49
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0