Movies
Ratings
260
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
pace makerRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 3.5
Between Love and HateRated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
Child's Play 2Rated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.0