Titles you rated
- Shoot For LoveRated ★ 4.5
Pension MetsaRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.5
To Your EternityRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Romantic Call Centre SpecialRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Romantic Call CentreRated ★ 3.0
PPONG SchoolRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Girlish NumberRated ★ 4.5