Movies
Ratings
101
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5