Movies
Ratings
76
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
WildRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5