Movies
Ratings
309
About TimeRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0
The QueenRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 4.0