Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 0.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Bird Box BarcelonaRated ★ 1.5
CallRated ★ 1.0