Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
CircleRated ★ 2.0