Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 3.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
American GodsRated ★ 3.5
HumansRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0