Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
Saw IIRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0