Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5