Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The EelRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5