Titles you rated
GleeRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
All About EveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0