Titles you rated
- Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
- Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
- Digimon TamersRated ★ 3.5
- Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
- Digimon AdventureRated ★ 4.5
- Gravity Falls Season 2Rated ★ 5.0
- Gravity Falls Season 1Rated ★ 5.0
- Adventure TimeRated ★ 5.0
- Adventure TimeRated ★ 4.0
- Adventure TimeRated ★ 3.5
- The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
- SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
- SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
- Rick and MortyRated ★ 4.0
- Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
- Rick and MortyRated ★ 4.0
- Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
- Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
- Adventure TimeRated ★ 3.0
- Adventure TimeRated ★ 3.0