Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
HavanaRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5