Titles you rated
Operation ChromiteRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 0.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 0.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The SpiesRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5