Movies
Ratings
260
Robot DreamsRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5