Movies
Ratings
528
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0