Series
Ratings
198
BloodRated ★ 2.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Rosy LoversRated ★ 2.0
Wedding DressRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
- NaRated ★ 3.0
- ModelRated ★ 2.5
- Mother's SeaRated ★ 3.0
HERORated ★ 1.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0- Great InheritanceRated ★ 1.5
Hong Gil-dongRated ★ 3.0- Hanjibung SegajokRated ★ 3.5
- What Is Love?Rated ★ 4.5
- ProposeRated ★ 3.5
- Walking to HeavenRated ★ 3.0
- SunflowerRated ★ 3.0
Stock FlowerRated ★ 2.0- FeelingsRated ★ 3.5
Im Kkeok JeongRated ★ 3.0