Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Another LifeRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0