Titles you rated
Throne of BloodRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
About FamilyRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
BreachRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.5
Raging BullRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.5