Movies
Ratings
247
Bad GeniusRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Police Story 2013Rated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 5.0
The RaidRated ★ 5.0
The Great HypnotistRated ★ 5.0
Thermae RomaeRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Movie 43Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0