Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0