Movies
Ratings
554
BLUE GIANTRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Marry MeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
SpiderheadRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Gangubai KathiawadiRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5