Series
Ratings
28
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0