Movies
Ratings
110
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5