Movies
Ratings
95
The Beauty InsideRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
La lunaRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0