Series
Ratings
424
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
ChiikawaRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 2.0
My DaemonRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
VikingsRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.0