Movies
Ratings
367
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
 
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5