Movies
Ratings
15
New WorldRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0