Series
Ratings
12
Oh My GhostRated ★ 4.0
Love of EveRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 4.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0