Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0