Movies
Ratings
137
HindsightRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0