Series
Ratings
13
IRISRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0