Series
Ratings
57- Saranggwa JinsilRated ★ 4.5
- Love and AmbitionRated ★ 4.5
- YuhokRated ★ 4.0
- Baebanui JangmiRated ★ 4.5
- Two WomenRated ★ 4.5
- To LiveRated ★ 4.5
- Because I Love YouRated ★ 4.0
- The Aspen TreeRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.0- Who's My Love?Rated ★ 3.5
- Perfect LoveRated ★ 4.0
- Precious FamilyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
- Sand CastleRated ★ 4.5
- FarewellRated ★ 4.5
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.5
Reason I Live forRated ★ 4.5