Movies
Ratings
127
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
TumbleweedRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 2.0
GamerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
HamletRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
North CountryRated ★ 3.0
GracieRated ★ 3.0