Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0