Series
Ratings
20
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 1.5
Beating AgainRated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 0.5