Movies
Ratings
63
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Two Night StandRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
The ProposalRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 5.0
Snowy RoadRated ★ 5.0
MommyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0