Movies
Ratings
30
Home AloneRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0