Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5