Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5- Beautiful TomorrowRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
UnfriendedRated ★ 1.0
A Blood PledgeRated ★ 1.0
The Ring TwoRated ★ 2.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.5
YogaRated ★ 0.5
Ringu 2Rated ★ 2.0
CadaverRated ★ 0.5
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 1.5