Series
Ratings
57
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 2.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 2.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 1.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
AnnaRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 4.0
Run OnRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
AliceRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0