Series
Ratings
233
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5