Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 0.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5