Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
RememberRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 1.5
Protect the BossRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 1.0
Prison Break Season 3Rated ★ 0.5
Prison Break Season 2Rated ★ 0.5
Make a Woman CryRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 5.0