Movies
Ratings
449
The Green HornetRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 0.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
CadaverRated ★ 2.5