Series
Ratings
65
Digimon AdventureRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0