Movies
Ratings
184
Notting HillRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 5.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
RBGRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0